Confirm your age. Are you 18 or over?

Monday 20 January 2020

Central

19:45
Carshalton Athletic
vs
Chertsey Town

South

19:30
Burgess Hill Town
P - P
Bognor Regis Town
19:45
Three Bridges
vs
Crowborough Athletic

East

19:45
South Park
vs
Raynes Park Vale

West

19:45
Bedfont Sports
P - P
Aldershot Town
19:30
Bracknell Town
vs
Staines Town
19:45
Uxbridge
P - P
Camberley Town

The Anderson Travel Youth League Cup 19-20 - Quarter Finals

19:45
Wealdstone
vs
K Sports

Friday 17 January 2020

East

19:45
South Park
P - P
VCD Athletic

Thursday 16 January 2020

East

19:45
Raynes Park Vale
P - P
Sutton Common Rovers

West

19:45
Camberley Town
vs
Bracknell Town

Wednesday 15 January 2020

Central

19:30
Tooting & Mitcham United
P - P
Kingstonian

West

19:30
Staines Town
P - P
Hayes & Yeading United

Tuesday 14 January 2020

The Anderson Travel Youth League Cup 19-20 - Quarter Finals

Att. 35
Eastbourne Borough
  • Sonny Chambers 36'
  • Charlie Vella-Andrade 72'
2 - 1 Full time
Camberley Town
  • Miles Davis 30'

Monday 13 January 2020

Central

Att. 30
Carshalton Athletic
  • Jayden Garner 55' (Sent Off)
  • Seyi Oyediran 72'
1 - 9 Full time
Metropolitan Police
  • Tom Cursons 4'
  • Tom Cursons 10'
  • Tom Cursons 12'
  • Tom Cursons 20'
  • Ricky Johnson 22'
  • Tom Cursons 48'
  • Tom Cursons 51'
  • Ricky Johnson 57' (Pen)
  • Conan Torpey 87'
Att. 28
Leatherhead
1 - 3 Full time
Sutton United
  • Kylian Kouassi 61'
  • Alex Nunes 79'
  • Janai Johnson 89'

East

Att. 24
K Sports
  • Ronnie Crawley 35'
  • Robbie Roberts 75'
2 - 1 Full time
East Grinstead Town
  • Thomas Russell 11'

West

Att. 27
Bedfont Sports
  • Asher Reid 39'
1 - 2 Full time
Wealdstone
  • Kai Brosnan 40'
Att. 38
Uxbridge
8 - 1 Full time
Hampton & Richmond Borough
  • Charlie Jaggers 65'

Thursday 9 January 2020

Central

Att. 70
Dorking Wanderers
  • Toby Munday 22'
  • Ronald Schoengut Nunez 51'
  • Ronald Schoengut Nunez 72'
  • Ronald Schoengut Nunez 82'
4 - 5 Full time
Leatherhead

South

19:30
Crowborough Athletic
P - P
Hastings United
Att. 68
Lewes
  • Louis Veneti 62'
1 - 2 Full time
Eastbourne Borough
  • Charlie Vella-Andrade 72'
  • Matthew Astle 87' (Pen)
19:45
Whitehawk
P - P
Worthing

East

19:30
East Grinstead Town
P - P
Maidstone United

Wednesday 8 January 2020

Central

Att. 48
Chipstead
  • Zakariya Muhammed 15'
  • Zakariya Muhammed 30'
  • Nathaniel Kenlock 39'
  • Zakariya Muhammed 48'
  • Femi Sowemimo 55'
5 - 1 Full time
Kingstonian
  • Harvey Salmon 11'
Att. 25
Tooting & Mitcham United
  • Romeo Nsita 30'
  • Oluwamayowa Akinsola 65'
2 - 3 Full time
Woking
  • Jayden Wareham 8'
  • Jayden Wareham 35'
  • Jayden Wareham 80'

East

Att. 60
Whyteleafe
  • Joe Carrington 45'
  • James Allen 46'
  • James Allen 48'
  • Ryan Penton 58'
  • Archie Vincent 77'
5 - 1 Full time
VCD Athletic
  • Aiden Hogan 45'

West

Att. 37
Bracknell Town
  • Matthew Mihell 25'
  • Gabriel George 80'
  • Matthew Mihell 80' (Sent Off)
2 - 4 Full time
Hampton & Richmond Borough
  • Anas Lamti 38'
  • Charlie Jaggers 64'
  • Jake Brown 75'
  • Hicham Bouchareb 78'
Att. 37
Staines Town
0 - 5 Full time
Aldershot Town
  • Joe Rabbetts 0'
  • George Britton 0'
  • Luke Phair 0'
  • Luke Phair 0'
  • Maxwell Mullins 0'

Monday 6 January 2020

Central

Att. 55
Chertsey Town
  • Arlie Talboys 67'
1 - 5 Full time
Metropolitan Police
  • Tom Cursons 4'
  • Ricky Johnson 24' (Pen)
  • Conan Torpey 40'
  • Tom Cursons 44'
  • Tom Cursons 75'
Att. 36
Sutton United
  • Sam Tutt 29'
  • Christopher Alhassan 34'
  • Kevin Diomande 68'
  • Declan Frith 81'
4 - 0 Full time
Carshalton Athletic

South

Att. 22
Three Bridges
  • Adrian Toledo Fumero 22'
  • Callum Jones 55'
  • Joseph Stone 64'
  • Donnachadh Street 88'
  • Camron Lawson 92'
5 - 1 Full time
Bognor Regis Town
  • Noah Amoo 88'

East

Att. 21
K Sports
  • Lewis Foreman 32'
  • Callum Marshall 46'
2 - 3 Full time
Raynes Park Vale
  • Ayomide Ayodele 20'
  • Ronnie Green 79'
  • Josh Potts 85'

The Samba Youth League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe